Natalia i Tomek

Powiedzcie szczerze, na ile każdy z Was zainteresował się turystyką w Polsce przed planowaniem kolejnego wakacyjnego wyjazdu. My dotychczas nie robiliśmy tego wcale, po prostu przeglądaliśmy oferty biur podróży z zagranicznymi ofertami wakacji, dokonywaliśmy wyboru i już. Z pewnością wiele osób podobnie planuje swoje wakacje, nic w tym złego każdy spędza swój wolny czas, jak tylko mu się podoba.

W tamtym roku postanowiliśmy spróbować czegoś nowego. Wspominaliśmy kiedyś, jak świetnie było nad Bałtykiem z rodzicami, gdy byliśmy mali. Wpadł nam przy tym pomysł do głowy, by wakacje spędzić w Polsce. To był strzał w dziesiątkę. Okazało się, że nasze polskie morze nadal czaruje i ma w sobie ten sam urok, który zachwycił nas, gdy byliśmy dziećmi. Nie mówiąc już o tym, ile fascynujących miejsc jest zlokalizowanych na Wybrzeżu.

Od tamtej pory każdy wolny czas spędzamy w ojczyźnie. Od czasu do czasu wyjeżdżamy gdzieś na weekend. Bloga zakładamy z myślą o Was. Przeczytacie na nim o wielu wspaniałych miejscach, w których nam udało się być. Zresztą takie wyjazdy, to świetny sposób na romantyczne spędzanie ze sobą czasu, zwłaszcza jeśli tak jak my lubicie poznawać nowe rzeczy.

Mamy nadzieję, że będziecie zaglądać do nas często. Podzielcie się z nami Waszymi doświadczeniami turystycznymi w naszym kraju. Do zobaczenia przy kolejnych wpisach.

Leave a Reply